| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SAR100+50 H |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Power Source | 380V |
| Part Number | SD1-3232 L207 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Part Number | SDL(30)80+(20)36+32 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Part Number | SAR3-100-A3-14T |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 3/8inch |
| Dimension | 40*36*30 |
| Max Horsepower | 2 HP |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SAR2-50-A2-1 |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Power Source | 380V |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SAL18+18 |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Power Source | 380V |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Cable Length | 2M(6.56ft) |
| Horsepower | 10cc |
| Motor Model | SAL3-80-A1-14T |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Part Number | SAR2-28+28 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Brand | Kehao |
|---|---|
| Part Number | SAL3-80+(2)40 |
| Application | Wheel Loader 85ZA 85ZIV |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Aluminum Alloy |
| Part Number | SAL3-80+(2)32+(1)18 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |