| Name | 705-52-20861 |
|---|---|
| Brand | Kehao |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Iron And Others |
| Standard Or Nonstandard | OEM |
| Name | Komatsu Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Model No. | WA420-3 WA400-3-X WA400-3A |
| Part Number | TB07019029-08800 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Part Number | SY201906589GP2-F20 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SGP30-10T-L |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Structure | Gear Pump |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SGP2-52R 226 |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Power Source | 380V |
| Part Number | SGP1-25R520 SGP1-30A1H1 SGP1-A36L070 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Horsepower | 60cc |
| Motor Model | SAR100+50 H |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Power Source | 380V |
| Part Number | SD1-3232 L207 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Part Number | SDL(30)80+(20)36+32 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |