| Name | Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Name | Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Color | Blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Appliion | Excavator , Loader ,Bulldozer , Dump Truck , Grader, Crane Etc . |
| Name | Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Name | Hydraulic Gear Pump |
| Name | Gear Oil Pump |
|---|---|
| Pressure | High Pressure |
| Material | Stainless Steel Material |
| Warranty | 1 Year |
| Model | JCB 20/925578 |
| Name | Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Pressure | 300bar |
|---|---|
| Voltage | 380V/415V/660V/1140V |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Speed | 3600rpm |
| Part Number | 385-100-79282 |
| Name | Hydraulic Gear Pump Plate |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Plate Side |
| Name | Hydraulic Gear Pump |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Same As Photo |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |