| Horsepower | 10cc |
|---|---|
| Power Source | 380V |
| Pressure | 160KG-250KG |
| Structure | Gear Pump |
| Cable Length | 2M |
| Pressure | 300bar |
|---|---|
| Voltage | 380V/415V/660V/1140V |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Speed | 3600rpm |
| Part Number | 385-100-79282 |
| Displacement | Other |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 15*20*23 |
| Max Horsepower | 2 HP |
| Application | Hydraulic Systems, Lubrication Systems, Cooling Systems |
|---|---|
| Machine Number | WA420-C |
| Certification | OEM-ODM |
| Displacement | 0.16 - 8.0 Cm3/rev |
| Flow Rate | Up To 180 L/min |
| Pressure | 160KG-250KG |
|---|---|
| Cable Length | 2M(6.56ft) |
| Horsepower | 10cc |
| Motor Model | 704-23-29201 |
| Outlet Size | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Name | NABCO-60+45+22-15T-C4-L |
|---|---|
| Material | Iron Aluminum Stainless Steel |
| Color | Red |
| Warranty | 1 Year |
| Pump Type | Gear Pump |
| Part Number | 162880480 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Brand | Kehao |
|---|---|
| Part Number | ATUS-GXP05-A1C520RPR10ABR-21 |
| Application | Wheel Loader 85ZA 85ZIV |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Aluminum Alloy |
| Part Number | 1001019001 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Connection Size | 1/4inch |
| Dimension | 30*40*50 |
| Max Horsepower | 1 HP |
| Brand | Kehao |
|---|---|
| Part Number | CBGJ2100+1010 |
| Application | Wheel Loader 85ZA 85ZIV |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Aluminum Alloy |