| Brand | Kehao |
|---|---|
| Part Number | 705-11-26040 |
| Application | Wheel Loader 85ZA 85ZIV |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Aluminum Alloy |
| Brand | Kehao |
|---|---|
| Part Number | 705-11-34011 |
| Application | Wheel Loader 85ZA 85ZIV |
| Structure | Gear Pump |
| Material | Aluminum Alloy |
| Name | 6E2932 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | 705-40-01020 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | 705-14-41040 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | 705-52-20240 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | 705-52-21070 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | NABCO13T-76MM+76MM+76MM R |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Name | 705-56-34550 |
|---|---|
| Pump Type | Gear Pump |
| Appliion | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver Or Others |
| Packaging Details | Standard shipping package |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 500 pieces per month |
| Place of Origin | China mainland |